Arrestimi i Naim Murselit, vjen reagimi i familjes
Lajme
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Familja e Naim Murselit ka anuluar të pamën për Liridona Murselin, e cila u vra në Sinidoll të Prishtinës.

Lajmi është bërë i ditur nga Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, i arrestuar sot, nën dyshimet për vrasjen e bashkëshortes së tij.

“Shok dhe miq, për shkaqe familjare me keqardhje e bëjmë anulimin e të pamës. I falënderoj të gjithë për pjesëmarrje në varrim”, ka shkruar ai në një postim në Facebook.

​Vrasja në Sinidoll, prokuroria konfirmon arrestimin e Granit Plavës dhe Naim Murselit - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024