Komuna e Shtimes mbetet pa furnizim me ujë të pijes
Lajme
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

KRU Prishtina ka njoftuar se për shkak të një defekti në gypin kryesor, pa furnizim me ujë të pijes mbeten konsumatorët e Komunës së Shtimes deri nesër - ditë e shtunë.

Defekti ka ndodhur para pak çastesh në gypin kryesor të ujit në Shtime, thuhet në njoftim.

Pa furnizim me ujë mbesin konsumatorët e kësaj komune deri ditën e nesërme, për shkak të ndërlikimit të dëmtimit.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,151
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024