Plas skandali në familjen Messi
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga mediat spanjolle, martesa e Lionel Messi me gruan e tij, Antonella është në krizë, pasi që ajo e zbuloi për çështjen e tradhtisë.

Thuhet se Messi e ka tradhtuar nënën e tre fëmijëve të tij me gazetaren, Sofia Martinez, e cila e ndjek në rrjetet sociale superyllin argjentinas, raporton KosovaPress.

Sidoqoftë, Martinez foli dhe më në fund theu heshtjen duke komentuar akuzat për një lidhje të mundshme me Messin.

“Jo, asgjë nuk është e vërtetë. Leo i trajton të gjithë gazetarët shumë mirë, ata të cilët janë të mirë me të. Sepse ai i do ata. Dallimi i vetëm me mua është se unë jam femër, kështu që këto gjëra mund të ndodhi”, tha Martinez për “Pure People”.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024