Liverpooli i shënon dy gola të shpejtë LASK (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Janë shënuar dy gola të shpejtë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja interesante mes Liverpoolit dhe skuadrës së LASK, raporton KosovaPress.

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi prej 2:0 në ndeshjen kundër LASK, raporton KosovaPress.

Golin e epërsisë për skuadrën e Jurgen Klopp e shënoi Luis Diaz në minutën e 12’, kurse Cody Gakpo shënon për 2:0 në minutën e 16’.

Golin e gjeni më poshtë.

Diaz 1:0

(1) CentreGoals. on X: "??| GOAL: Diaz gives Liverpool the lead Liverpool 1-0 LASK https://t.co/GhAyYBS1y2" / X (twitter.com)

Cody Gakpo 2:0

(1) CentreGoals. on X: "??| GOAL: Gakpo doubles Liverpools lead Liverpool 2-0 LASK https://t.co/VGJqLMOGMd" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024