Vojvoda përfshihet në aksident të rëndë, kjo është gjendja e tij (FOTO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Ylli i Kosovës, Mërgim Vojvoda është përfshirë në një aksident me veturën e tij në Torino.

Vetura e mbrojtësit të Torinos u përplas me një veturë tjetër në Corso Galileo Ferraris, raporton KosovaPress.

Pavarësisht dëmeve materiale, Vojvoda dhe personi që ngiste makinën tjetër nuk pësuan lëndime.

Vojvoda ishte me veturën e tij të tipit Mercedes C-Class AMG, veturë kjo që kap vlerën e plot 60 mijë eurove, ndërsa u aksidentua me një Jeep Renegade të kuq.

Fotot e publikuara nga “Torinocronaca.it” tregojnë më së miri dëmin e veturave, nga i cili mund të vërehet se përplasja ka qenë e madhe.

Vojvoda ishte rrugës për të shkuar në stërvitje, në të cilën ai ishte më pas pjesëmarrës pavarësisht aksidentit të rëndë.

Foton e aksidentit e gjeni më poshtë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024