Cineplexx sjell ofertën Super Saver!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Surprizat nuk kanë të ndalur nga Cineplexx, po e fillojmë muajin e festave të fundvitit me një super ofertë për të gjithë adhuruesit e filmit dhe të ekranit të madh të Cineplexx.

Cineplexx nga kjo e diel dhe çdo të diel të parë të muajit sjell ofertën super saver!

Çfarë është Super Saver?

Super Saver sjell tek adhuruesit e filmave 5 filma, të cilët mund t’i shikoni me çmim për vetëm 3 euro për film.

Super Saver i parë është këtë të diel më 3 dhjetor.

Filmat, të cilët mund t’i shikoni këtë të diel me Super Saver janë:

Napoleon

Trolls 3

5 Nights at Freddys

The marvels

Ne kuader te dashurise

Mos e humbisni këtë ofertë fantastike.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024