Tinejxheri i Realit i shënon super gol Napolit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet derbi mes Real Madridit dhe Napolit.

Reali ka arritur të kaloj në epërsi prej 3:2 kundër Napolit, përmes golit të shënuar nga Nicolas Paz, raporton KosovaPress.

Paz shënon në minutën e 84’ për 3:2.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on X: "?GOAL | Real Madrid 3-2 Napoli | Nico Paz Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/iVMx7njPWm" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024