Galatasaray i shënon dy gola Unitedit, barazon rezultatin (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Janë shënuar edhe dy gola të shpejtë në “Rams Park”, ku po luhet super ndeshja mes Galatasarayt dhe Manchester United.

Galatasaray e ka barazuar rezultatin në 3:3 kundër United, përmes golave nga Hakim Ziyech dhe Kerem Akturkoglu, raporton KosovaPress.

Ziyech fillimisht shënoi për 3:2 në minutën e 62’, kurse Akturkoglu barazon shifrat në 3:3 në minutën e 71’.

Golat i gjeni më poshtë.

Ziyech 3:2

(2) VAR Tático on X: "?GOAL | Galatasaray 2-3 Manchester United | Hakim Ziyech (2) / Onana ? Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/Jt7Ru9hJPp" / X (twitter.com)

Akturkoglu 3:3

(2) Pubity Sport on X: "GOAL: Galatasaray 3-3 Man United Muhammed Kerem Aktürkoğlu scores. https://t.co/BsQejuZneo" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024