United e thellon epërsinë kundër Galatasarayt (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Rams Park”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Galatasarayt dhe Manchester United.

Manchester United e ka thelluar epërsinë në 3:1 kundër Galatasarayt, përmes golit të shënuar nga Scott McTominay, raporton KosovaPress.

McTominay shënon në minutën e 55’ për 3:1.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on X: "?GOAL | Galatasaray 1-3 Manchester United | Scott McTominay Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/GfD2R6evkU" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024