Nëse shihni këto dy femra raportoni menjëherë në polici, kërkohen për vjedhje
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe kapjen e dy personave të gjinisë femërore, të cilat dyshohen për vjedhje më 23 korrik 2022 në qendrën tregtare “Galeria Shopin Mal” në Prizren.

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personave të kërkuar në foto, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Nëse e shihni këtë person, raportoni menjëherë policinë - KosovaPress

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës: 192 dhe 080019999 (pa pagesë), 029 244 -740 –Stacioni Policor Prizren dhe e-mail adresa: [email protected].

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024