Vjedhje e rëndë në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një vjedhje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur dje në Prishtinë, saktësisht në rrugën Lidhja e Pejës.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se ankuesi kosovar ka njoftuar policinë së atij iu është thyer vetura në parkingun e një marketi prej nga ku është kryer vjedhja e rëndë.

“Ankuesi shtetas i huaj, ka njoftuar policinë se në parkingun e një maketi i është thyer vetura e tij private dhe prej aty është vjedhur një çantë dore në të cilën kishte dokumente personale, tri kartela bankare dhe dy palë çelësa (të banesës dhe zyrës). Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti në hetime”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024