Nesër zbulohet busti i dëshmorit Gëzim Hamza-Piktori
Lajme
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Në 25-vjetorin e rënies, nesër më 29.11.2023, bëhet zbulimi i bustit të dëshmorit Gëzim Hamza-Piktori.

“Njoftojmë të gjithë qytetarët e Komunës së Rahovecit se nesër më 29.11.2023, bëhet zbulimi i bustit të dëshmori, Gëzim Hamza-PIktori”, thuhet në njoftim.

Zbulimi i bustit bëhet në Shkollën Fillore të Mesme të Ulët “Gëzim Hamza-Piktori”, në ora 10:30.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024