Google publikon flamurin shqiptar, vjen reagimi i Ramës
Lajme
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Me rastin e 111-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë, Google është zbukuruar me ngjyrat e flamurit kombëtar kuqezi.

Nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur edhe reagimi i kryeministrit shqiptar Edi Rama në Facebook.

“Po, është dita e flamurit më të bukur në botë”, ka shkruar Rama.

Atleti Erzen Zyberaj vrapoi 261 km nga Prishtina në Tiranë - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024