​Shakhtar-Antwerp, Muja luan nga minuta e parë
Sport
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Shakhtar Donetskt dhe Antwerpi do të përballen në një sfidë tjetër në Ligën e Kampionëve.

Për skuadrën belge kualifikimi tashmë është i pamundur pasi ka zero pikë në grupin H, ndërsa Shakhtari ka gjashtë pikë dhe më një fitore sonte do të qëndron të garë të ngushtë për kualifikim tutje.

Sulmuesi kosovar Arbnor Muja do të luajë nga minuta e parë për Antwerpin, sfidë kjo e cila nis nga ora 18:45.

Ky është formacioni zyrtar i Antwerpit:

Butez, Wijndal, Kerk, Jusuf, Balikwisha, Muja, Jansen, Alderwiereld, Bataille, Coulibaly, Wermereen

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
481
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024