NATO uron Shqipërinë për 111 vjetorin e Pavarësisë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Urimeve për Festën e Pavarësisë së Shqipërisë i është bashkuar edhe faktori ndërkombëtar.

NATO përmes një fotoje të postuar në Twitter, ka uruar Shqipërinë në 111-vjetorin e  Pavarësisë.

“Urojmë aleatin tonë Shqipërinë që feston ditën e Pavarësisë” thuhet në postimin e NATO-s, që shoqërohet me një foto të një ushtari shqiptar në misionet paqeruajtëse të aleancës me një flamur kuqi e zi në duar./atsh/

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024