Pjesa e parë: Dukagjini në epërsi kundër Fushë Kosovës
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen që po zhvillohet aktualisht në Superligën e Kosovës.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Sami Kelmendi” në Lipjan, Dukagjini po avancon 1:0 kundër Fushë Kosovës, raporton KosovaPress.

Golin e vetëm deri tani e shënoi Redon Syla, i cili e kaloi Dukagjinin në epërsi prej 1:0 në minutën e 17;.

Pjesa e parë, 1:0 në favor të Dukagjinit.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024