Vetë dorëzohet i dyshuari për aksident trafiku me fatalitet
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

 I dyshuari i aksidentit të shkaktuar me fatalitet me datës 26 nëntor në rrugën “Bill Klinton”, në Pejë, së bashku me avokatin mbrojtës, është vet dorëzuar në njësitin e Rajonal të Komunikacionit Rrugor në Pejë.

Sipas Policisë, pas intervistimit nga hetuesit e aksidenteve me urdhër të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Përndryshe, si pasojë e këtij aksidenti, ka vdekur një këmbësor.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024