Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, në rend dite disa marrëveshje ndërkombëtare
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, ku pritet të caktohet seanca e radhës plenare.

Në rend të ditës për shqyrtim janë një mori pikash, ku përfshihen edhe disa marrëveshje ndërkombëtare.

Po ashtu për shqyrtim është edhe caktimi i një seance të veçantë me vetëm pyetjet parlamentare.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024