Gjendet pa shenja jete një foshnje në Prizren
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person ka raportuar se në parkun e qytetit të Prizrenit ka vërejtur një trup të një foshnje të posa lindur.

Njësitë policore bashkë me ekipin mjekësorë kanë dal në vendin e ngjarjes, ku nga ana e ekipit mjekësorë është konstatuar se foshnja është pa shenja jete.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024