Rita Ora tërhoqi vëmendjen në tapetin e kuq me një fustan që fsheh pak
Magazina
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Rita Ora ishte një nga yjet kryesore në darkën gala të organizuar nga edicioni britanik i Vogue në Londër, kryesisht falë "fustanit të saj lakuriq".

Këngëtarja e njohur shpesh zgjedh fustane për tapetin e kuq që fshehin pak dhe tregoi se edhe këtë herë i qëndroi besnike trendit transparent.

Pikërisht, 32-vjeçarja tërhoqi shumë shikime me një fustan të zi tërësisht transparent pa sytjena.

Fustani i ngushtë me lëkurë përmbante lule të zeza që fshihnin në mënyrë strategjike gjoksin e saj, ndërsa brekët e saj dukeshin qartë përmes pëlhurës së tejdukshme dhe një copë pëlhure e tejdukshme mbulonte edhe një pjesë të fytyrës së saj.

Ky është vetëm një nga shumë “fustanet e zhveshur” që Rita Ora ka veshur së fundmi. Së fundmi, për të festuar 10-vjetorin e karrierës së saj muzikore, ajo ka veshur një krijim të stilistit të famshëm francez Victor Weinsant. Ishte një pjesë nga koleksioni i tij vjeshtë/dimër 2022.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024