Evapify me ofertë fantastike për BLACK FRIDAY
Marketing
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

24 Nëntori sjell Oferta fantastike në të gjitha pikat e shitjes EVAPIFY, ku të gjitha produktet do të jenë 1+1 FALAS. Pra, ju mund të zgjedhni deri në 3 produkte për një ditë nga brendet tuaja të preferuara CRYSTAL, GEEK BAR dhe HYPPE dhe t’I përfitoni edhe 3 produkte të tjera FALAS.

Ofertat e Black Friday do të vazhdojnë deri me datë 30 Nëntor. Çdo ditë do të jetë e destinuar për një ofertë të veçantë:

24 Nëntor- 1+1 falas,

25 Nëntor- 2+1 falas

26 Nëntor- 3+1 falas

27 Nëntor- 4+1 falas dhe 28-30 Nëntor 5+1 falas.

Ofertat e Evapify do të mund t’i përfitoni duke I vizituar fizikisht pikat e tyre të shitjes në tërë Kosovën dhe online https://evapify-ks.com/category

Ku ndodhen pikat e Evapify?

 • Evapify Prishtina Mall, Kati 2
 • Evapify Albi Mall, Kati 0
 • Evapify Royal Mall, Kati 0
 • Evapify Prishtina Boutique, përballë stacionit policor 92
 • Evapify Lakrishtë, përballë bulevardit Bill Clinton
 • Evapify Village Shopping & Fun- Ferizaj
 • Evapify Galeria Mall, Kati 0- Prizren
 • Evapify Gjakove, Rr. Yjet e Erenikut
 • Evapify Peje Boutique, Rr.Xhevat Begolli, (afer Hotel Benelux)
 • Evapify Peje American Retail Park
 • Evapify Mitrovica Mall
 • Evapify Albanica Mall
 • Evapify Drenas American Retail Park
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024