Pjesa e parë: Kampioni në epërsi ndaj Malishevës
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante që po zhvillohet në Superligën e Kosovës mes Malishevës e Ballkanit.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Liman Gegaj”, Ballkani po avancon 2:0 si mysafirë i Malishevës, raporton KosovaPress.

Nazmi Gripshi shënoi golin e parë në minutën e 30’, kurse golin e dytë Ballkani e shënoi në minutën e 45’.

Pjesa e parë, 2:0 në favor të Ballkanit.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024