Përleshje mes katër personave në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Një rast i përleshjes raportohet të ketë ndodhur në Prishtinë.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, katër meshkuj janë arrestuar për shkak të përleshjes mes tyre, ku dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore, të cilët pranuan edhe ndihmën mjekësore.

Në njoftim thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit katër të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, kurse motivi i përleshjes ende mbetet i panjohur.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024