Premium Pro me premium ZBRITJE për Black Friday në Kujtesa!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Këtë Black Friday, Kujtesa sjell OFERTAT më atraktive dhe të volitshme në vend, duke I plotësuar të gjitha kërkesat dhe dëshirat në çdo familje.

Oferta vjen me një zbritje të jashtëzakonshme në Pakon Premium Pro nga 29.50€ në VETËM 24.00€, ku përveç zbritjes ju përfitoni edhe 1 Muaj FALAS!

Oferta vlen për klientët e ri si dhe klientët aktual të Kujtesa, të cilët dëshirojnë të kalojnë nga pako ekzistuese në Pakon Premium PRO për 12 Muaj dhe të përfitojnë plot 1 muaj falas, pra, edhe një herë nga 29.50€ për vetëm 24.00€.

Për të gjithë të interesuarit, ofertën e Black Friday, mund ta gjeni në cilëndo pikë shitëse të Kujtesa në Kosovë. Oferta është e limituar, andaj nxitoni dhe përfitoni nga kjo SUPER Ofertë!

Kujtesa JOTE, përjetim i ri.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
306
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024