​Championsi i futsallit/ Prishtina 01 zbulon çmimet e biletave
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Klubi kosovar i futsallit, FC Prishtina 01 është në mesin e 16 ekipeve më të mira të Ligës së Kampionëve dhe do të jetë organizator i fazës ‘Elite Round’.

Kampioni i Kosovës, FC Prishtina 01, do të përballen me klube të mëdha si Benfica (Porugali), Kairat Almaty (Kazakistan) dhe Doboveci (Slloveni).

Klbi nga kryeqyteti i Kosovës, ka bërë te ditur se të enjten dalin në shitje biletat, ku do të mund t’i blini në tri vende: Neë Born, Babel Caffe dhe në Sheshin e Prishtinës (afër Ministrisë së Kulturës, Rinis dhe Sportit).

?̧???? ??̈? ?? ??????? ?????? ?? ??̈ ????̈ ? ???? ( ndeshja e parë fillon në ora 17:00, ndeshja  dytë në ora 20:00).

Në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve nga 29 nëntor deri më 3 dhjetor do të zhvillohet kjo ngjarje ndërkombëtare dhe me pranin tuaj, kjo do të jetë madhështore.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024