KB Peja zhvillon sot ndeshjen jetike në FIBA Europe Cup
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Sonte me fillim nga ora 19:00 palestra sportive “Karagaçi” në Pejë do të jetë nikoqire e përballjes mes KB Pejës dhe Spojnia Stargard.

Kjo do të jetë ndeshja e fundit e Pejës në fazën e grupeve të FIBA Europe Cup, raporton KosovaPress.

Kampionia e Kosovës është ende në garë për kualifikim tutje, me fitoren sot që është e detyrueshme.

Peja zë vendin e tretë në Grupin H në kuotën e shtatë pikëve, aq sa ka edhe Spojnia Stargardi në vendin e dytë.

19:00 Peja – Spojnia Stargard

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024