Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e këtij personi
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi.

Sipas policisë, i dyshuari po kërkohet për përfshirje në një rast “lëndim trupor” që ka ndodhur me datën 6 qershor të këtij viti në rrugën “Tirana” në Prishtinë.

“Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi. I dyshuari kërkohet për përfshirje në një rast, Lëndim trupor që ka ndodhur me datën 06.06.2023, në rrugën "Tirana" në Prishtinë”, thuhet në njoftim.  

Sipas policisë, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024