​Komisioni për mbikëqyrjen e AKI-së mbahet me dyer të mbyllura
Lajme
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë po mbajnë mbledhje me dyer të mbyllura.

Në këtë takim të anëtarëve të këtij komisioni është paraparë të diskutohet në lidhje me propozim-buxhetin e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë për vitin e ardhshëm.

Pas takimit nuk do të ketë deklaratë për media.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024