Edhe 15 minuta shpresë për Kosovën
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Kanë kaluar 75 minuta lojë në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku po luhet ndeshja mes Kosovës dhe Bjellorusisë.

Kombëtarja e Kosovës vazhdon të jetë në disavantazh 1:0 si vendase ndaj Bjellorusisë, raporton KosovaPress.

Goli i Dmitriy Antilevskiy në minutën e 43’ vazhdon të jetë i vetmi që e bën ndryshimin në këtë ndeshje.

Edhe 15 minuta shpresë kanë mbetur që “Dardanët” ta përmbysin epërsinë e Bjellorusisë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024