Gliha: Nuk e di nëse nesër është ndeshja e fundit për mua
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Trajneri i Kombëtares së Kosovës Primoz Gliha nuk ka dashur të flas për të ardhmen e tij në stolin e Kombëtares së Kosovës.

Në konferencën për media para ndeshjes me Bjellorusinë, Gliha ka thënë se nuk e di se çfarë do të ndodh pas ndeshjes së nesërme.

“Nuk e di dhe as nuk po mendoj për këtë. Vëmendja ime është tek ndeshja e së martës dhe për pjesën tjetër nuk dua të komentoj”, ka thënë Gliha.

Ai më tutje shtoi se gjatë këtyre ndeshjeve në krye të Kosovës, është i lumtur që lojtarët nga Superliga e Kosovës kanë dëshmuar kualitetet e tyre.

Slloveni gjithashtu ka thënë se asnjëherë nuk ka ndjerë presion si trajner i Kosovës, për më tepër ai ka thënë se kjo punë vetëm i la dhënë kënaqësi.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024