Haxhiu përfundon dëshminë për rastin Dehari
Lajme
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka përfunduar dëshminë e saj në Prokurorinë Speciale për rastin e Astrit Deharit.

Ajo është parë duke dalë nga ambientet e Departamentit të Hetimeve, teksa është njoftuar se ajo do të mbajë konferencë për media nga ora 14:00.

“Sot, më datë 20.11.2023 nga ora 14:00, Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu do të mbajë konferencë për media. Konferenca do të mbahet në sallën 914, kati IX, në ndërtesën e Ministrisë së Drejtësisë, ish objekti Rilindja.”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Drejtësisë.

https://kosovapress.com/admin/haxhiu-deshmon-per-rastin-dehari-gashit-nuk-i-lejohet-te-marre-pjese-ne-intervistim/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024