Jennifer Lopez tregon trupin e skalitur me një fustan të ngushtë
Magazina
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Këngëtarja Jennifer Lopez tregoi trupin e saj me famë botërore me një fustan të ngjitur për trupi teksa pozoi në Instagram këtë javë.

Ylli i popit, 54-vjeçare, ishte veshur me një fustan të ngushtë “Magda Burtrym”. Jennifer theksoi tiparet e saj të sirenës me grim dhe balancoi dukjen me një palë sandale nudo, dhe shtoi një palë vathë me shkëlqim që kombinoheshin me manikyrin e saj të bardhë.

Kjo pamje e saj u stilua nga Mariel Haenn dhe Rob Zangardi, me flokë nga Lorenzo Martin, grim nga Scott Barnes dhe thonj nga Tom Bachik.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024