Arrestohet një serb në Leposaviq për sulm fizik
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Një serb është arrestuar mbrëmë në Leshak të Leposaviqit, pasi që pas një mosmarrëveshje për një rrugë, i dyshuari e kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull serb kosovar.

Viktima është dërguar në QKMF –Leposaviq për ndihmë mjekësore. Pas intervistimit të palëve, me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024