McAtee nuk ndalet, i shënon Serbisë një super gol (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “TSC Arena”, ku po luhet ndeshja mes Serbisë dhe Kombëtares së Anglisë.

Anglia e ka thelluar epërsinë në 2:0 në ndeshjen si mysafire e Serbisë, raporton KosovaPress.

James McAtee shënon sërish në minutën e 19’ për ta thelluar epërsinë në 2:0 për “Tre Luanët” e rinj.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) FootColic ⚽️ on X: "GoaL! | Serbia U21 0-2 England U21 | James McAtee https://t.co/jXofgQQeGg" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024