Kush nga familja Kardashian ka bërë më shumë ndërhyrje kirurgjike, tregon kirurgu
Magazina
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Asnjëherë nuk kanë turp t’i nënshtrohen një operacioni - Kardashianet janë të famshme përmirësimet e tyre kirurgjikale.

Ndërsa shumë vëmendje i është kushtuar ndërhyrjeve të tyre të trupit, kirurgu plastik me bazë në Nju Jork për yjet tani ka zbuluar ndërhyrjet e hollësishme që ai beson se i kanë bërë secilës prej fytyrave të tyre.

Doktori Andrew Peredo, i specializuar në procedurat estetike të fytyrës, tha për DailyMail se ai beson se pothuajse çdo Kardashian-Jenner kishte shpenzuar dhjetëra mijëra dollarë për pamjen e tyre rinore – edhe pse asnjë më shumë se Kris Jenner, për të cilën ai tha se me siguri kishte shpenzuar një shumë gjashtëshifrore.

Ai gjithashtu tregoi se si pothuajse të gjithë në familje duket se kanë bërë një ndërhyrje të hundës, ose rinoplastikë dhe mbushës të buzëve për të arritur pamje më të plotë.

Taylor Swift e ‘shkatërruar’ pasi një fanse vdes para koncertit të saj - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024