Rruga "Ukshin Hoti" nga e marta bëhet me dy kahe
Tjera
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Komuna e Prishtinës ka dalë sot me një njoftim të rëndësishëm për ngasësit e automjeteve në kryeqytet.

Ajo ka bërë të ditur se duke filluar nga dita e martë, datë 21 nëntor, rruga "Ukshin Hoti" do të bëhet rrugë me dy kahe.

“Segmenti i rrugës, i cili lejon qarkullimin e mjeteve në dy kahe fillon nga udhëkryqi me rrugën "Robert Doll" deri në udhëkryqin me rrugën "Bekim Fehmiu"”, thuhet në një njoftim në Facebook.

Rruga “Bajram Bahtiri” mbyllet për dy javë, Komuna e Prishtinës tregon arsyet - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024