Snoop Dogg thotë se po heq dorë nga marihuana
Magazina
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Këngëtari i njohur Snoop Dogg thotë se ai po heq dorë nga marihuana.

“Pas shumë shqyrtimeve dhe bisedave me familjen time, kam vendosur të heq dorë nga marihuana”, u tha këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është Calvin Broadus, 82.5 milionë ndjekësve të tij në rrjetin social Instagram.

"Ju lutemi, respektoni privatësinë time në këtë moment", shtoi ai.

Snoop Dogg në Londër me turpëroja shqiptarë - KosovaPress

Lajmi mund të jetë tronditës për disa – këngëtari ka qenë prej kohësh i hapur për dashurinë e tij për ‘barërat e këqija’ dhe madje pretendon se ka pirë marihuanë edhe në Shtëpinë e Bardhë.

Ai ka nisur disa sipërmarrje biznesi në lidhje me marihuanën dhe një linjë produktesh kanabisi. Ai gjithashtu ka investuar në Casa Verde Capital, një firmë e kapitalit të sipërmarrjes që investon në start-up-et e marihuanës.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024