Adriana Lima shfaqet pa grim për shëtitje me të dashurin
Magazina
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Modelja 42-vjeçare braziliane doli për një shëtitje pa grim me bashkëshortin e saj të enjten.

Adriana Lima kishte veshur një kapele të zezë, dollakë dhe atlete të zeza teksa ecte me të dashurin e saj Andre Lemmers dhe qenin e tyre në Los Anxhelos.

Ajo i kishte kapur flokët e saj të gjatë të errët, duke treguar ngjyrën e tyre të patëmetë dhe duke buzëqeshur ndërsa ecte me Andre.

Ky i fundit ishte kishte një veshje të thjeshtë me një kapelë gri, pantallona sportive të zeza dhe e përkëdhelte me dashuri fytyrën e Adriana-s ndërsa ecte me qenin.

Adriana i la fansat të tronditur për pamjen e saj të re të martën, pasi mori pjesë në premierën e “Hunger Games: The Ballad Of Songbirds & Snakes” në Los Anxhelos.

Vajza e Jolie dhe Pitt heq dorë publikisht nga mbiemri i babait të saj - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024