Evapify me rrjet partnerësh në tërë Kosovën
Marketing
Lexohet për: 2 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Në kohën kur tregu i teknologjisë dhe konsumit rritet me një shpejtësi të jashtëzakonshme, Evapify ka arritur të vendosur një ndikim të dukshëm në tregun Kosovës. Përveç 13 pikave të shitjes EVAPIFY, kjo kompani ka fituar një vend të rëndësishëm në treg, duke siguruar qasje të lehtë dhe të shpejtë në produktet e vapes për klientët e tyre përmes një rrjeti të gjerë partnerësh.

Mundësi të reja për konsumatorët për të eksploruar dhe zgjedhur produktet e tyre të preferuara në këto kategori teknologjike ofron Evapify përmes brendeve botërore të vapes CRYSTAL, GEEK BAR dhe HYPPE. Këto produkte të certifikuara me TPD sipas standardeve Evropiane, ju mund t’i gjeni në:

Pompat e derivateve: KASTRATI, IP- Petrol, EX- FIS, Petrol Company, Alfa Globe, Lab-oil, Shala Swiss Oil etj…

Rrjetet e marketeve: ETC, Interex, Vipros, Albi, Super Viva, Express Store, Nora Market, QTA, Emona Center, BAS Market, Luani Market, Banana, Metro Market, Euromarket, Supermaxi e shumë të tjerë....

Mjafton ta kërkoni produktin tuaj të preferuar tek arka.

Evapify ofron një spektër të gjerë të opsioneve për konsumatorët në Kosovë. Përmes këtyre partneriteteve tregtare, klientët mund të gjejnë shumë lehtësisht gamën e plotë të produkteve të cigareve elektronike të ofruara nga Evapify, si një alternativë më pak e dëmshme se sa duhani tradicional me ndezje.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,562
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024