GiFi hap dyert këtë të premte në Prishtina Mall
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Përgatituni të mbusheni me gëzim! GiFi, marka ndërkombëtare që sjell "Ide Gjeniale," po hap dyqanin e saj në Prishtina Mall këtë të premte! 

Pikërisht në Francë në vitin 1981, GiFi është bërë një lider global për produktet e shtëpisë. Tani, kjo ekspertizë vjen në Kosovë, duke i dhënë konsumatorëve mundësinë të përjetojnë gamën e gjërë dhe të larmishme të produkteve. 

Nëse jeni në kërkim të produkteve inovative që përmirësojnë jetën e përditshme, vini dhe vizitoni dyqanin e ri në Prishtina Mall.  

Pa dyshim, gjendet aty çdo gjë që ju nevojitet! 

Mbi GiFi 

Themeluar në vitin 1981 në Francë, GiFi është një markë e njohur ndërkombëtarisht për prodhimin dhe shpërndarjen e produkteve të cilësisë së lartë për shtëpinë dhe jetën e përditshme. Me një prani të fortë ndërkombëtare dhe një gamë të gjërë produktesh, GiFi vazhdon të ndërtojë marrëdhëniet me konsumatorët e saj nëpër vende të ndryshme të botës. 

GiFi – Ide Gjeniale! 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024