​S’doni të mbani inat ndaj tyre: Këto janë shenjat më ‘të këqija’ të zodiakut
Magazina
Lexohet për: 3 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Disa njerëz i duan sukseset e njerëzve të tjerë dhe mbështetjen e të tjerëve, por disave u pëlqen të shohin të tjerët të luftojnë dhe të mos arrijnë qëllimet e tyre.

Ata thjesht kanë një ligësi në to që i bën ata të pëlqejnë të sfidojnë të tjerët, sipas MSN. Dhe shenja e horoskopit mund të ndikojë në të dhe sipas astrologëve këto janë shenjat që janë më negative.

Gaforrja

Gaforret njihen për humorin e tyre të keq dhe negativitetin, por kjo nuk është e vetmja gjë për t'u shqetësuar kur jeni në rrugën e tyre.

Ato reagojnë në mënyrë mbrojtëse për pothuajse çdo gjë, madje edhe për gjërat e bukura.

Ana negative e kësaj shenje bazohet në mbrojtjen dhe sigurinë, ndaj nëse mërzitni një Gaforre, përgatituni të sulmoheni.

Ujori

Edhe pse kjo shenjë mund të jetë mjaft inteligjente emocionalisht kur bëhet fjalë për marrëdhëniet dhe miqësitë, ata shpesh e izolojnë veten nga njerëzit më të afërt, sepse nuk kanë shumë kapacitet emocional për ndjeshmëri.

Ndonjëherë ata mund të kenë një kompleks të madh superioriteti. Ndonjëherë shqetësimi i tyre intelektual mund t'u jep atyre ndjenjën se janë qenie të plotfuqishme, duke besuar se ata dinë më shumë dhe se të tjerët rreth tyre janë disi poshtë tyre.

Demi

Demi është normalisht jashtëzakonisht besnik dhe zakonisht duken të qetë dhe të qetë me të tjerët rreth tyre, por ajo që shumë njerëz nuk e dinë është se sa lehtë mund të ndryshojë kjo në pak minuta.

Demi i relaksuar dhe gjakftohtë duken të padëmshëm dhe janë të tillë derisa t'ua thyeni zemrën. Një Dem mund të jetë mjaft i ashpër nëse ndihet i lënë pas dore ose i tradhtuar, por më së shumti ata sulmojnë për shkak të një zemre të thyer.

Dashi

Dashi janë të njohur për shpirtin e tyre aventurier dhe pasionant, por mund të jetë i vështirë për t'u trajtuar nëse mendojnë se nuk po shihen. I sunduar nga Marsi i zjarrtë, Dashi pëlqen të fitojë dhe gjithmonë e vendos veten të parën. Ata gjithashtu ofendohen lehtësisht nëse dikush përpiqet t'i pengojë.

Nëse ofendohen, fjalët e guximshme të Dashit janë mjaft të ashpra për të rrëzuar besimin tuaj. Nën këtë vrazhdësi është dikush që dëshiron të ndihet i kuptuar dhe i vlerësuar.

Akrepi

Personaliteti intensiv i Akrepit dhe prirja për ta tepruar shpesh i bënë ata të keqkuptohen thellësisht.

Kjo shenjë misterioze nuk e harron kurrë dhimbjen apo mosrespektin më të vogël që i është shkaktuar dhe bën planet më të përpunuara për hakmarrje.

Për fat të mirë, nuk do të duhet të shqetësoheni shumë shpesh për disponimin e tyre hakmarrës.

Tiparet negative të Akrepit mund të frenohen lehtësisht me mirësi, vërtetësi dhe mirëkuptim.

Këto janë shenjat më të vetmuara të horoskopit - KosovaPress

Personat më tërheqës janë të lindur në këto shenja të zodiakut - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024