Salah shënon sërish kundër Brentfordit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Brentfordit.

Liverpooli e ka thelluar epërsinë në 2:0 në ndeshjen kundër Brentfordit, përmes golit të shënuar nga Mohamed Salah, raporton KosovaPress.

Salah shënon në minutën e 63’ për 2:0.

Ky ishte goli i dytë personal i ndeshjes për Salah.

Golin e gjeni më poshtë.

(1) football b*stards on X: "?⚽️ | GOAL: Salah has a BRACE! ??? Liverpool 2-0 Brentford https://t.co/RWnkzHEQu2" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024