Çfarë Wolves, kalon në epërsi kundër Tottenhamit në minutën e 97’ (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Çfarë drame në stadiumin “Molineux”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Wolverhampton dhe Tottenhamit.

 Skuadra e Wolves ka arritur ta përmbysë rezultatin kundër Tottenhamit, ku tani po avancon 2:1, raporton KosovaPress.

Golin e epërsisë për Wolves e shënoi Mario Lemina, i cili shënon në minutën e 90+7’ për 2:1.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Wolves 2-1 Tottenham | Mario Lemina Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/5EUcflqXFD" / X (twitter.com)

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
508
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024