Daku me mesazh: 2 ndeshje, për misionin e ëmbël
Sport
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë këtë muaj dy ndeshjet e fundit kualifikuese për në Kampionatin Evropian Euro 2024.

Më 17 nëntor me fillim nga ora 18:00 Shqipëria luan si mysafire e Moldavisë, kurse më 20 nëntor “kuqezinjtë” presin në “Air Albania” Ishujt Faroe, raporton KosovaPress.

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho e bëri sot publike listën e lojtarëve të grumbulluar, ku pjesë e saj ishte edhe sulmuesi Mirlind Daku.

Ky i fundit, pas publikimit të listës së Sylvinhos, ka edhe një mesazh.

“2 ndeshje, për misionin e ëmbël”, shkroi Daku në “Facebook”.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
142
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024