Astana-Ballkani, formacionet zyrtare
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Kampioni i Kosovës, Ballkani e zhvillon sot ndeshjen e radhës në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, të katërtën me radhë në grupin C.

Skuadra e trajneri Ilir Daja luan në udhëtim te Astana në Kazakistan, skuadër e cila po ashtu ka tri pikë pas tri ndeshjeve sikur edhe Ballkani, raporton KosovaPress.

Vetëm fitorja do ta mbanë Ballkanin në garë për të kërkuar një vend që dërgon na fazën e eliminimit direkt, në të kundërtën gjërat do të komplikoheshin tej mase.

Ndeshja do të nis nga ora 16:30 dhe zhvillohet në stadiumin “Astana Arena”, ndërsa formacionet zyrtare i gjeni më poshtë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024