Kompleksi banesor "LORIANI" - Vushtrri
Marketing
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Po vazhdojnë punimet në kompleksin më të ri në Vushtrri.

Hapësirat gjelbëruese, çlodhëse dhe të tjera të cilat shtrihen brenda hapësirës së kompleksit janë vetëm disa nga të mirat që e karakterizojnë këtë kompleks.

Rehati dhe siguri për ju dhe familjet e juaja.

Nëse ju jeni të kënaqur, ne jemi të suksesshëm.

 044 900 800

Rr. “Rrustem Hyseni - Historiani” - Zona Kadastrale, Vushtrri

www.arianicompany.com

#arianicompany #rehati #siguri #design #construction #building #banesa #ndërtim #Kompleksi #Vushtrri

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024