Liga e Kampionëve, ndeshje tejet interesante sot
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Liga e Kampionëve e vazhdon sot aksionin me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e katërt të fazës së grupeve të këtij edicioni.

Dy ndeshje fillojnë nga ora 18:45, ku spikat ajo mes Napolit dhe Union Berlinit, raporton KosovaPress.

Ndërkaq, me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohen gjashtë ndeshje të tjera.

Arsenali e pret Sevillan në shtëpi, ndërsa Galatasaray luan si mysafirë i Bayern Munichut,

Po ashtu sot luan edhe Real Madridi, i cili përballet me skuadrën e Bragas.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme në Ligën e Kampionëve e gjeni më poshtë.

18:45 Napoli – Union Berlin

18:45 Real Sociedad - Benfica

21:00 Arsenal – Sevilla

21:00 Bayern Munich – Galatasaray

21:00 FC Copenhagen – Manchester United

21:00 PSV – Lens

21:00 Real Madrid – Braga

21:00 RB Salzburg – Inter

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024