​Sot mbahet mbledhja e qeverisë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës.

Sipas njoftimit, kabineti qeveritar do të mblidhet duke filluar prej orës 09:00.

Në rend të ditës janë 17 pika.

Kujtojmë se të hënën dhe të martën, emisari i BE-së për dialogun Kosovës-Serbi, Miroslav Lajçak, ka qëndruar në Kosovë, ku është takuar me përfaqësues të pozitës dhe opozitës për të diskutuar rreth draft-statutit për themelimin e Asociacionit të komunave me shumicë serbe.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024