Giroud përmbys gjithçka, PSG në disavantazh (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “San Siro”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Milanit dhe Paris Saint-Germain.

Milani ka arritur ta përmbysë epërsinë e PSG, ku tani po avancon 2:1 përmes golit të Olivier Giroud, raporton KosovaPress.

Giroud shënon në minutën e 50’ për 2:1.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Milan 2-1 PSG | Giroud Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/61XchWXNSQ" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024