Gëzimi i PSG zgjat tre minuta, barazon Leao (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “San Siro”, ku po luhet derbi mes Milanit dhe Paris Saint-Germain.

Milani ka arritur ta barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj PSG, vetëm tre minuta pasi kjo e fundit kaloi në epërsi, raporton KosovaPress.

Golin e barazimit për Milanin e shënoi Rafael Leao në minutën e 12’.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Milan 1-1 PSG | Rafael Leão Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/w03yLPKMNC" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024